ІСТОРІЯ ВИНиКНЕННЯ УАНТ

Більшість з нас на своєму спортивному професійному шляху зіткнулась з конкретними питаннями і проблемами, які негативно впливають на розвиток цього виду спорту.

Ми говоримо про питання достатнього фінансування, актуальні програми підвищення кваліфікації тренерів та суддів, популяризацію дитячого, аматорського та ветеранського спорту.

В нас є великий потенціал в настільному тенісі, однак ми не маємо достатньо ресурсів для використання цього потенціалу.

Команда УАНТ хоче і готова змінювати реалії українського настільного тенісу!

Ми маємо бачення і ідеї, котрі втілюємо вже зараз, щоб розвивати та популяризувати спорт, в якому ми разом. Ми маємо принципи, котрі дозволяють кожному – юніору, спортсмену-аматору, ветерану, тренеру, професіоналу – отримати бажані спортивні та професійні досягнення.

Ми – спортсмени-професіонали та однодумці, що зібралися в 2020 році разом, щоб створити спортивну громадську організацію, що всебічно підтримуватиме настільний теніс в Україні.

Настільний теніс для всіх!

Хто ми?

 • Дмитро Писар
  президент УАНТ
 • Денис Калачевський
  віцепрезидент УАНТ
 • Кирило Самокиш
  керівник напрямку «Дитячий спорт»
 • Микола Ульянчич
  керівник напрямку «Ветеранський спорт»
 • Юрій Гусак
  голова суддівської колегії

МІСІЯ ТА ЦІЛІ УАНТ

Наша мета – зробити настільний теніс в Україні популярнішим, доступнішим, професійнішим, та таким, що дає рівні можливості.

Для цього ми:

ПРИНЦИПИ УАНТ

Українська Асоціація Настільного Тенісу (УАНТ) — це національна платформа спортсменів, тренерів та суддів з настільного тенісу, яка підтримує та сприяє розвитку кожного учасника, враховуючи його потреби, вік та професійну підготовку.

Ми прагнемо давати рівні можливості спортивного розвитку та досягнень в настільному тенісі кожному, враховуючи його спортивні навички та амбіції.

Нашими принципами є:

Відкритість. Доступність. Повага. Дисципліна. Інклюзивність.

СТАТУТ

Статут Української Асоціації Настільного Тенісу визначає загальні положення організації; мету, цілі та напрямки діяльності; права та обов'язки організації; членство в організації, права та обов'язки членів, порядок набуття та припинення членства; органи управління, повноваження, порядок, формування, та зміну складу, терміни повноважень; порядок звітування; порядок оскарження рішень та дій, розгляд скарг; джерела надходження і порядок використання коштів; порядок внесення змін до статуту; припинення діяльності; та міжнародну співпрацю.

Статут УАНТ не зазнавав змін.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СТАТУТ УАНТ

Новини

Контакти

Дмитро Писар
президент Української Асоціації Настільного Тенісу
Денис Калачевський
віцепрезидент, керівник напрямку «Професійний спорт»
Кирило Самокиш
керівник напрямку «Дитячий спорт»
Микола Ульянчич
керівник напрямку «Ветеранський спорт»
Юрій Гусак
голова суддівської колегії
РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКА АСОЦІАЦІЇ
На головну